Автор:
Олена Мельник
Дата:

Спортивний комітет України

На турнірі в Люксембурзі українська важкоатлетка Тетяна Мельник встановила світовий рекорд у жимі лежачи у ваговій категорії 72 кг, повідомляє Xsport.ua.

Спортсменка показала результат 180,5 кг у своїй ваговій категорії серед жінок. При цьому вона побила попередній рекорд в 180 кг, який належав іншій українці — Антоніні Марченко. Вона встановила його на турнірі в Чехії у травні цього року.

Нагадаємо, українці Дарина Плохотнюк і Олександр Мадей здобули історичну нагороду на Юнацькій Олімпіаді в Буенос-Айресі — спортсмени стали бронзовими призерами у змаганнях змішаних пар зі спортивної акробатики.

А 18-річна українська тенісистка Даяна Ястремська перемогла на турнірі Жіночої тенісної асоціації (WTA) у Гонконзі з призовим фондом $750 тис.