Автор:
Олена Мельник
Дата:

Facebook / Usyk

Український боксер, абсолютний чемпіон світу в першій важкій вазі Олександр Усик визнаний кращим боксером 2018 року за версією американського телеканалу ESPN.

Зазначається, що 31-річному Усику вдалося виграти всі три поєдинки, які пройшли на батьківщині його опонентів.

У січні український спортсмен за очками переміг у першому півфіналі латвійського боксера Майріса Брієдіса. А в липні у фіналі WBSS в Москві він переміг росіянина Мурата Гассієва, став абсолютним чемпіоном світу і завоював Кубок Мохаммеда Алі. У листопаді в Манчестері Усик переміг британського спортсмена Тоні Белью і захистив титули чемпіона за версіями WBC, IBF, WBO та журналу The Ring.

Друге місце за підсумками року дісталося ще одному українському боксерові — Василю Ломаченку.