У Донецьку пропала «капсула часу», яку мали відкрити до 100-річчя комсомолу. У Луганську, імовірно, теж

Автор:
Степан Смишляєв
Дата:

У Донецьку зникла «капсулу часу», яку мали урочисто відкрити 29 жовтня 2018 року, в день 100-річчя комсомолу, повідомляє Telegram-канал Inside Donetsk.

Капсула повинна була перебувати під гранітною плитою на центральній площі Донецька. «Тут 29 жовтня 1971 року закладено лист учасників Всесоюзної зустрічі трудових династій до молоді країни» — викарбувано на плиті. Нижче був підпис «розкрити 29 жовтня 2018 року». Саме це і планували зробити в понеділок.

Однак на місці її не виявилося. Не знайшли її й раніше, коли розкривали плиту, щоб перевірити стан капсули. «Швидше за все, її вилучили під час реконструкції площі Леніна», — стверджують у міськраді.

Telegram / Inside Donetsk

Схожа ситуація склалася і в Луганську. Як пишуть користувачі Facebook, у понеділок збиралися дістати «капсулу часу», закладену в 1968 році. Проте місцева влада за кілька днів до ювілею розкопала місце, де вона була закладена і пообіцяла зачитати послання на закритому засіданні в мерії, а пізніше — передати в краєзнавчий музей. Однак ні оригіналу, ні копії документа так і не оприлюднили.

Весь Луганск, затарившись крепким алкоголем, с замиранием следит за эпопеей под названием «БОЛЬШОЙ КУШ, или...

Gepostet von Yullia Dementyeva am Montag, 29. Oktober 2018

Через це почали лунати припущення, що капсулу вкрали.


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо