Редактор журналу про їжу запропонував убивати веганів та примусово годувати їх мʼясом

Автор:
Олена Мельник
Дата:

Редактор британського журналу Waitrose Food Вільям Сітвелл запропонував журналістці написати серію матеріалів про те, як убити веганів і насильно годувати їх м'ясом, щоб «викрити їх лицемірство», пише The BuzzFeed.

Інцидент стався минулого тижня. Позаштатна журналістка Селена Нельсон написала лист редактору журналу Waitrose Food, який належить до великої британської мережі елітних супермаркетів Waitrose. Дівчина запропонувала написати серію статей про страви з рослин. На що отримала від Сітвелла ворожу відповідь.

«Привіт, Селено. Як щодо серії статей про вбивство веганів, одного за іншим? Як заманити їх у пастку? Як їх правильно допитувати? Викривати їх лицемірство? Насильно годувати їх м'ясом? Змусити їх їсти стейк і пити червоне вино?» — написав редактор.

Журналістка заявила, що написала багато статей про вбивства і насильство в сім'ї, але ніколи не отримувала подібних відповідей. Після розголосу інциденту Сітвелл вибачився і заявив, що не хотів нікого образити.

На подію також відреагувало керівництво супермаркету, заявивши, що редактор зайшов занадто далеко.

«Хоча це була приватна електронна пошта, Вільям зайшов занадто далеко, і його слова вкрай недоречні, нечутливі і абсолютно не відповідають нашим поглядам», — йдеться в повідомленні.


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо

Ядерний арсенал, який міг знищити світ 10 разів. theБабель публікує унікальні фото ліквідації ядерних ракет України 1993—1996 років

Перегляди:
2861
Автор:
Сергій Пивоваров
Дата: