Росія встановила санкції проти українського галериста Євгена Карася. Його сплутали з лідером «С14»

Перегляди:
1085
Автор:
Олег Панфілович
Дата:
Росія встановила санкції проти українського галериста Євгена Карася. Його сплутали з лідером «С14»

Facebook / Євген Карась

Влада Росії запровадила санкції проти українського галериста Євгена Карася. Його ймовірно сплутали з тезкою — лідером націоналістичної організації «С14» Євгеном Карасем.

Галерист Євген Карась носить по батькові Валерійович, тоді як лідер «С14» по батькові лідера — Васильович. Казус російської влади в Facebook прокоментував сам керівник націоналістичної організації, додавши до повідомлення фотографію зі своїм тезкою.

Сьогодні Росія наклала іменні санкції на українських діячів. В списку Іллєнко, Коханівський, Аваков і.... ЄВГЕН...

Gepostet von Євген Карась am Donnerstag, 1. November 2018

У четвер, 1 листопада, Росія ввела економічні санкції проти 322 громадян України та 68 компаній. Обмеження передбачають блокування активів українців у РФ і заборону виведення капіталу. Вони торкнулися депутатів Верховної Ради, міністрів, суддів Конституційного суду, чиновників адміністрації президента, власників великих українських підприємств та промислових компаній.

До нових обмежень з боку Росії користувачі соцмереж, серед яких і чимало українських політиків і блогерів, поставилися досить скептично. Не обійшлося й без сатиричних жартів.


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо

«УП»: Бізнесмен Вадим Новинський розповідає про відносини з Порошенком і обʼєднання в «Опозиційному блоці». Переказуємо в семи пунктах

Автор:
Марія Жартовська
Дата: