Блогер, відома як «Туристка в бікіні», пішла у гори на Тайвані і замерзла на смерть

Перегляди:
2234
Автор:
Борис Васильківський
Дата:

Жінка з Тайваню Гігі Ву, яка називала себе «мандрівницею в бікіні», померла від переохолодження під час одного зі сходжень на гору, повідомляє Independent.

У Гігі Ву — близько 14 тисяч фоловерів у соціальних мережах. 36-річна туристка прославилася своїми фото в бікіні та іншому пляжному одязі на вершинах гір.

Gigi Wu / Facebook

11 січня Ву прибула в тайванський округ Наньтоу і мала намір пройти історичною стежкою Батунгуань в національному парку Юйшань до 24 січня. Однак 19 січня вона впала в 30-метрову розщелину і супутниковим телефоном звернулася по допомогу.

Вона повідомила, що не може рухатися після падіння, але складні погодні умови завадили її порятунку. Рятувальники не змогли використати гелікоптер, щоб дістатися до потерпілої, і вирушили на її пошуки пішки.

Операція тривала 43 години, поки 21 січня рятувальники не знайшли Гігі Ву мертвою. За попередніми оцінками, вона померла від переохолодження.


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо

Сто років тому дві українські республіки об’єднались в одну державу, але її зруйнували суперечки та війна. Як УНР і ЗУНР здобули та втратили соборність

Перегляди:
6681
Автор:
Сергій Пивоваров
Дата: