«Привіз 10 шапок, 15 рулонів туалетного паперу». Соцмережам не сподобалось, як кандидат у президенти Ігор Шевченко поїхав у Давос і набрав там безкоштовних шапок

Автор:
Ольга Матвєєва
Дата:

Кандидат у президенти України, колишній міністр екології Ігор Шевченко поїхав на форум у Давосі, щоб «розповісти правду про події в Україні впливовим представникам світового співтовариства». На своїй сторінці у Facebook він розповів, що знайшов там автомат, у якому можна безкоштовно взяти собі теплу шапку, якщо свою забув удома. Шевченко взяв собі кілька таких, чим заслужив несхвалення місцевого охоронця, зняв відео, у якому він набирає безкоштовні шапки, і розмістив його на своїй сторінці.

«Невідомо звідки зʼявився охоронець і ледь мене не заарештував. Сказав, що я взяв досить, і повинен піти. А я б не був українцем, якби не заперечив йому і не звернув ситуацію в свою користь. В результаті складних дипломатичних переговорів він «дозволив» мені взяти ще одну шапку, але за умови, що він цього «не бачить»», — розповів кандидат.

В Давосі сонячно, але морозно - потрібна шапка. Якщо забув шапку вдома, вихід є. Мама, я поїв і в шапці)! Мария ШевченкоПро серйозні речі в Давосі напишу і поставлю відео ближче до вечора.

Gepostet von Igor Shevchenko am Dienstag, 22. Januar 2019

Операція «Шапка»Мій вчорашній пост про шапку викликав шквал емоцій та прохань від друзів привезти їм таку саму у подарунок. Так, таку шапку можна взяти безкоштовно, але лише одну. Я б не був Шевченком аби не вдався до "шапкових махінацій" заради друзів. Прокинувся о 6 ранку і пішов за шапками, але вже на цю годину бажаючих стати щасливими власниками чудової блакитної шапочки було досить багато. Відстоявши в черзі я взяв зразу 4 (чотири) шапки, більше совість не дозволила. Відійшов 10 метрів і зрозумів, що мало взяв). Повернувся взяти ще, але не тут то було. Невідомо звідки з'явився охоронець і ледь мене не арештував). Сказав, що я вже взяв достатньо і мушу йти геть. А я б не був українцем якби не заперечив йому і повернув ситуацію на свою користь. В результаті складних дипломатичних перемовин він "дозволив" мені взяти ще одну шапку, але за умови, що він цього "не бачить". Він демонстративно відвернувся, а я типу нишком взяв шапку. От так, на що тільки не підеш заради друзів!Про мої шапкові пригоди дівіться на відео нижче).

Gepostet von Igor Shevchenko am Mittwoch, 23. Januar 2019

У соціальних мережах відреагували на такий вчинок кандидата в президенти негативно. Хтось дорікнув йому, що «Янукович теж починав із шапки», інші вказували на те, що тепер у російських ЗМІ зʼявився новий привід виставити Україну не в тому світлі, і історія з шапкою стане чудовим сюжетом для російських телеканалів. Велика частина користувачів «тролила» Шевченка «за неоціненний внесок в імідж України».

вибачте, я вже не за Насірова. кандидат Ігор Шевченко – ось наш вибір! адже краще шапка на голові, ніж фіктивне відшкодування ПДВ в небі!

Gepostet von Ivan Savych am Donnerstag, 24. Januar 2019

Неймовірна історія від екс міністра екології про те як розмутити шапок. Варто підтримати такого кандидата в президенти!...

Gepostet von Александр Барабошко am Donnerstag, 24. Januar 2019

Я так понимаю, теперь, за этого порядочного мужчину, с твердыми жизненными установками на справедливость и честность,...

Gepostet von Roman Donik am Mittwoch, 23. Januar 2019

- Пане Шевченко, як ви з'їздили в Давос?- Успішно, успішно. Чудово з'їздив. Привіз 10 шапок, 15 рулонів якісного...

Gepostet von Anton Hodza am Donnerstag, 24. Januar 2019

В этой истории, когда кандидат в Президенты, ворует шапки в автомате в Давосе, самый цимес, по моему, не факте...

Gepostet von Denys Kobb am Donnerstag, 24. Januar 2019
  • 31 грудня 2018 року в Україні стартувала передвиборча кампанія. Документи для реєстрації ЦВК буде приймати до 3 лютого 2019 року. Вести передвиборну агітацію кандидатам дозволяється після офіційної реєстрації і до 00:00 29 березня 2019. Результати виборів президента повинні бути встановлені до 10 квітня 2019 року. А восени в Україні відбудуться парламентські вибори.
  • Соцмережі бурхливо відреагували на вчинок Насірова, який приніс документи в ЦВК, щоб зареєструватися кандидатом на майбутніх президентських виборах.