В Італії пропонують 9 тис. євро охочим переїхати в місто-привид

Перегляди:
2454
Автор:
Ольга Матвєєва
Дата:

На північному заході Італії, в невеликому містечку Локана в П'ємонті, пропонують заплатити до 9 тисяч євро (285 тисяч гривень) охочим переїхати в місто. Населення містечка стрімко скорочується, і адміністрація змушена була піти на такі заходи. Про це пише Mirror.

Джованні Маттієт, мер Локани, зробив таку пропозицію в надії, що так вдасться зберегти місто. У зв'язку зі зменшення населення там довелося закрити більшість ресторанів і магазинів. Зараз під загрозою закриття перебуває і єдина школа.

Маттієт каже, що готовий заплатити до 9 тис. євро протягом трьох років сім'ям, які погодяться переїхати в Локану назавжди. Спочатку пропозиція стосувалася італійців чи іноземців, що живуть в Італії, проте зараз вона поширюється на всіх охочих.

Люди працездатного віку в останні роки масово покидали місто в пошуках роботи в Турині та інших великих містах.

«Ми прагнемо залучити в основному молодих людей та спеціалістів, які працюють віддалено або готові розпочати тут свою діяльність», — зазначив мер.

Незважаючи на те, що містечко невелике, воно багате завдяки продажу гідроенергії державі.

У Локані потребують ремонту десятки потенційних осель, а також каплиці, молочні ферми, млини і мідні рудники. До двох сусідніх сіл-примар можна дійти пішки.

  • Мешканка Канади Анна Вагнер пропонує віддати свій особняк на березі озера вартістю приблизно $1,7 млн за твір і $25.
  • На острові Сицилія на півдні Італії пропонують десятки будинків на продаж, вартість яких становить один євро. Таким чином місцеві чиновники хочуть відродити громаду та максимально спростити бюрократичні процедури.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо