У Німеччині суд відібрав у власника авто номерний знак, який натякає на Гітлера та добу нацистського панування

Автор:
Олена Козаченко
Дата:

Адміністративний суд німецького міста Дюссельдорфа визнав правомірним рішення однієї з німецьких місцевих служб нагляду за дорожнім рухом щодо вилучення у місцевого автовласника автомобільного номерного знака HH 1933. Про це пише видання DW.

На думку суду, цифри «1933» в номерному знаку нагадують про добу нацистського панування у Німеччині, а абревіатура «HH» означає нацистське вітання «Heil Hitler». Тому суд вважає використання такого номерного знака аморальним.

Відомо, що спочатку чоловіку видали номерний знак HH 1933, після того як він зарезервував його для себе. Проте пізніше, після того як до служби надійшла перша скарга, номер було відкликано.

Власник номерного знака з рішенням служби не погодився і подав позов до суду. Але судді ухвалили рішення не на його користь. Тепер автомобіліст може опротестовувати рішення суддів і позиватися до Вищого адміністративного суду у Мюнстері.


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо

Балет кранів, опера в судноремонтному доці, рейв у поїзді. Ми зʼїздили на «ГОГОЛЬFEST» у Маріуполь і були (приємно) вражені тим, що там відбувалось — фоторепортаж

Перегляди:
3423
Автор:
Лєна Ковальчук
Дата: