«Вони захистять вас від прибульців». У США прихильників рейду в Зону 51 закликали «штурмувати» притулок для тварин

Перегляди:
1884
Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Американський притулок для тварин вирішив використати новину про штурм Зони 51 для залучення інтересу до підопічних, пише Huffington Post.

«Переконайтеся, що у вас є друг, який захистить вас від іншопланетян», — йдеться у зверненні притулку для тварин у Оклахома-Сіті. Притулок опублікував у Facebook фотографії собак у «капелюшках» з фольги. До посту додали підпис: «Приходьте, штурмуйте наш притулок».

Разом із публікацією поста притулок також організував збір пожертв. Вже зібрано понад $2 200. Повідомлення стало дуже популярним у мережі. Його лайкнули понад 7 тис. користувачів, 11 тис. зробили репост. Крім того, під фотографіями розгорнулася жвава дискусія — вже є понад 1 700 коментарів.

Come storm our shelter...We have great animals ready to protect you from the Area 51 aliens. Adoption isn’t that far out of this world!#stormtheshelter

Gepostet von OKC Animal Welfare am Freitag, 19. Juli 2019

Що таке Зона 51?

Це секретна база ВПС США, розташована неподалік від Лас-Вегаса, на південному березі сухого солоного озера Грум-Лейк. База стала основою конспірологічної теорії, згідно з якою американські військові з середини минулого століття проводять експерименти над іншопланетянами та досліджують НЛО.