«Схожа чимось на тебе». Ведуча у США порівняла темношкірого колегу з горилою

Перегляди:
1324
Автор:
Аліна Дяченко
Дата:

Американська телеведуча каналу KOCO 5 News Алекс Хаусден порівняла свого темношкірого колегу Джейсона Гекетта з горилою. Це сталося у прямому ефірі, повідомляє INSIDER.

Ведучі коментували репортаж із зоопарку міста Оклахоми, в якому була показана сцена з горилою. «Схожа чимось на тебе», — сказала Хаусден, звернувшись до колеги. «Так, і правда, щось є», — відповів їй Гекетт.

Користувачі Facebook виклали відео з записом ефіру в соцмережу. В коментарях глядачі звинуватили телеведучу в расизмі й вимагали її звільнити. Наступного дня Хаусден вибачилася перед Гекеттом.

When Alex Housden KOCO thinks her co anchor Jason Hackett KOCO resembles an animal...

Gepostet von Joy Shana am Donnerstag, 22. August 2019

«Я хочу, щоб ви знали, що я розумію, наскільки сильно вас образила, — звернулася журналістка до колеги. — Я знаю, що це було неправильно, і мені дуже шкода», — сказала Хаусден.

Гекетт прийняв вибачення. Він також зазначив, що цей інцидент можна використовувати як урок про те, що слова мають значення. «Ми повинні вміти розрізняти слова, які глибоко ранять навколишніх, — каже Гекетт. — Ми повинні знайти спосіб замінити їх словами любові й підтримки».