У США пес цілу годину кружляв на автомобілі до приїзду поліції. Господар не міг його зупинити

Автор:
Тая Решетнікова
Дата:

В американському штаті Флорида лабрадор на імʼя Макс протягом години самостійно крутився на машині заднім ходом. Про це повідомляє поліція Сент-Луїса у Facebook.

За інформацією місцевих правоохоронців, у четвер, 21 листопада, чоловік помилково заїхав у незнайомий район і вийшов з машини, щоб спитати дорогу. Виходячи, він випадково зачинив двері авто. Тим часом його домашній улюбленець випадково зачепив важіль передач, і машина поїхала. Це могло б призвести до трагедії, якби кермо не було сильно вивернуто ліворуч.

Car circles the cul-de-sac with ‘MAX’ locked inside

On November 21, 2019 at around 8:07 am, officers went to the 2600 block of SW Edith Court, Port St. Lucie, FL for reports of a dog locked inside of a car (2003 Silver Mercury Sable) circling the cul-da-sac while in the reverse gear.While on scene, police learned the owner of the car made a wrong turn onto SE Edith Court, therefore he (owner) stopped his car, stepped out and while doing so, he shut the door leaving the dog inside. The dog named MAX accidently hit the shifter into reverse causing the car to circle the cul-de-sac, leaving the owner locked out of the car. As the car circled the cul-de-sac, it struck and damaged a mailbox. The owner provided police with an extra car fob, however it was inoperable due to a dead battery, so police gained access by approaching the car and entering the code on the key pad located on the driver side door. No injuries were reported, and the car sustained minor damage. MAX was fine, healthy and happy!

Gepostet von Port St. Lucie Police Department am Freitag, 22. November 2019

Машина їздила по колу близько години, поки не прибули пожежники та поліції, які змогли відчинити двері за допомогою кодового замка водійських дверей. За підсумками дорожньо-транспортної пригоди постраждала одна поштова скринька розташованого біля дороги будинку і трохи подряпалася машина. Макс, як і його господар, — у порядку, повідомили правоохоронці.

  • В американському штаті Міссурі волонтери знайшли цуценя, у якого над очима росте хвіст. Співробітники зоозахисної організації Масʼѕ Mission помітили незвичайне цуценя разом з іншою собакою, з якою той намагався зігрітися і врятуватися від голоду. Вони помітили, що у молодшого пса на лобі росте хвіст, тому вирішили забрати його, а разом з ним і його друга.
  • У китайському місті Ченду відкрили кафе, в якому використовуються собаки чау-чау, розфарбовані під панд. Кафе стало популярним у соціальних мережах після того, як його власник Лу Юннінг пофарбував шість своїх чау-чау під панд.