В Індії поліцейські використовують мем з ганськими трунарями для боротьби з порушниками карантину

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

В Індії поліція вирішила скористатися популярним у всьому світі мемом про трунарів з Гани, щоб закликати мешканців дотримуватися карантину.

Про це повідомляє News 18.

Поліція штату Тамілнад випустила ролик, в якому один з жителів їде містом без маски. Він натикається на правоохоронців, і йому починає здаватися, ніби він опинився в імпровізованій труні, з якою ці ж самі поліцейські й танцюють. Ролик закінчується закликом поліцейських до людей не виходити без потреби з дому, інакше їх може очікувати схожий фінал.

На початку квітня інтернет охопила хвиля мемів з трунарями з Гани, які танцюють. Як виявилося, у цій країні сімʼї спеціально платять носіям труни, щоб вони проводили померлих в останню путь із веселою музикою та танцювальними трюками. Послугами танцюючих трунарів користуються в Гані вже кілька років, але широку популярність вони набули тільки зараз — завдяки мемам.

Похорони в Гані – це весело

Ви точно бачили цей мем! Він скрізь. Але для мешканців Гани це звичне явище. Родини все частіше наймають танцюристів, щоб ті проводили їх близьких. Ця незвичайна традиція існує в африканській країні вже принаймні кілька років. А мемом відео стало на тлі пандемії коронавірусу. В Гані, до речі, на таких похоронах непогано заробляють.

Gepostet von Бабель am Freitag, 24. April 2020