«Залишайтеся вдома або потанцюєте з нами». Герої мема про трунарів із Гани записали звернення щодо карантину

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

 YouTube / TheVizuffYT

Трунарі з Гани, які стали героями знаменитого на весь світ мема, записали відеозвернення з приводу пандемії коронавірусу.

Лідер колективу Бенджамін Айду разом з колегами подякував медикам усього світу за їхню боротьбу з коронавірусом і закликав дотримуватися режиму ізоляції. «Залишайтеся вдома або приходьте потанцювати з нами», — сказав він.

На початку квітня інтернет охопила хвиля мемів з танцюючими трунарями з Гани. Як виявилося, у цій країні родини спеціально платять носіям трун, щоб вони проводжали померлих в останню путь з веселою музикою й танцювальними трюками. Послугами танцюючих трунарів користуються в Гані вже кілька років, але широку популярність вони набули тільки зараз — завдяки мемам.

Похорони в Гані – це весело

Ви точно бачили цей мем! Він скрізь. Але для мешканців Гани це звичне явище. Родини все частіше наймають танцюристів, щоб ті проводили їх близьких. Ця незвичайна традиція існує в африканській країні вже принаймні кілька років. А мемом відео стало на тлі пандемії коронавірусу. В Гані, до речі, на таких похоронах непогано заробляють.

Gepostet von Бабель am Freitag, 24. April 2020