Двоє людей перелізли через паркан на кордоні, поки прикордонники проводили брифінг. Порушників оштрафували на 340 грн

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

У пункті пропуску «Шегині» двоє жителів Черкаської області перелізли через прикордонний паркан на нейтральній території, в той час як керівництво Держприкордонслужби проводило брифінг з журналістами на тему пішого переходу між Україною та Польщею.

Замість тисячі слів про сильну державу і ефективних міністрів....Якщо хто не в курсі, то це люди перелізають через державний кордон під час брифінгу місцевого головного прикордонника.Мабуть, туристи з Польщі жити не можуть без наших краєвидів...

Gepostet von Vsevolod Kovalchuk am Mittwoch, 17. Juni 2020

Випадок стався 15 червня. Перший заступник начальника Західного регіонального управління Олексій Гавель розповідав журналістам про проблеми черг на пункті пропуску. У цей час оператор порталу «Твоє місто» зняв, як жінка перелазить через паркан, а двоє людей чекають біля паркану.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби заявило, що двох порушників оштрафували на 340 грн — кожен заплатив по 170 грн.

"ПІДКОРЮВАЧІ ПАРКАНУ" В ПУНКТІ ПРОПУСКУ "ШЕГИНІ" СПЛАТИЛИ 340 ГРИВЕНЬ ШТРАФУМережею шириться відео, як у пункті...

Gepostet von Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон am Mittwoch, 17. Juni 2020

Українці пояснили прикордонникам, що вирішили повернутися назад після того, як «оцінили розмір черги» на перехід до Польщі.