Кличко під час прогулянки Києвом знайшов двох хлопців, які малювали графіті. Поки викликав поліцію, один із них утік

Автор:
Олексій Ярмоленко
Дата:

Кличко / Telegram

Мер Києва Віталій Кличко під час прогулянки Києвом зустрів двох хлопців, які малювали графіті.

Про це він написав у своєму Facebook.

«Пізно ввечері вчора прогулювався центром Києва. Подивився, як гарно оновили вулицю Івана Франка, вийшов на Ярославів вал, Золотоворітську, що теж нещодавно відремонтували. Оглянув прилеглі вулиці, де плануємо роботи. І тут на вулиці Стрілецькій натрапив на двох хлопців, що виписували графіті на стіні одного з будинків», — розповів Кличко.

За його словами, після того як він викликав поліцію та «проводив виховну бесіду», один із них утік. Другого передали поліції. В Україні створення графіті вважається адміністративним порушенням.

Друзі! Пізно ввечері вчора прогулювався центром Києва. Подивився, як гарно оновили вулицю Івана Франка, вийшов на Ярославів вал, Золотоворітську, що теж нещодавно відремонтували. Оглянув прилеглі вулиці, де плануємо роботи. І тут на вулиці Стрілецькій натрапив на двох хлопців, що виписували графіті на стіні одного з будинків. Поки проводив виховну бесіду і викликав поліцію, в одного з "художників" здали нерви і він втік. Другого передав поліції. На відео - обидва молодики, так що, знайдемо і втікача.Давайте любити і берегти своє місто! І примножувати його красу, а не паплюжити.

Gepostet von Віталій Кличко am Samstag, 25. Juli 2020
  • Транспортне управління Лондону вже стерло нові графіті художника Бенксі про пандемію коронавірусу, які він намалював в одному з вагонів лондонського метро. У відомстві зазначили, що стерли графіті кілька днів тому через «сувору антиграфітну політику».