Глава РПЦ зустрінеться з Варфоломієм. Темою зустрічі може стати автокефалія української церкви

Автор:
Анастасія Котова
Дата:

Прес - служба президента Росії

Московський патріарх Кирило 31 серпня відвідає Стамбул і зустрінеться зі Вселенським патріархом Варфоломієм. Про це повідомив Офіс генерального секретаря Священного Синоду Константинопольського патріархату у Facebook.

Як зазначається в повідомленні, зустріч відбудеться за ініціативи патріарха Кирила.

Την έδραν του Οικουμενικού Πατριαρχείου θα επισκεφθή ο Μακ. Πατριάρχης Μόσχας και πάσης Ρωσσίας κ. Κύριλλος Ευχαρίστως...

Gepostet von Ecumenical Patriarchate am Sonntag, 5. August 2018

Єпископ Чернігівський і Київський та речник Української православної церкви Київського патріархату Євстратій (в миру Іван Зоря) заявив, посилаючись на грецькі православні ЗМІ, що зустріч буде стосуватися питання української автокефальної церкви.

Наприкінці серпня Московський патріарх Кирил має зустрітися з Константинопольським патріархом Варфоломієм. Про це...

Gepostet von Євстратій Зоря am Samstag, 4. August 2018

19 квітня Верховна Рада проголосувала за постанову щодо звернення президента до Вселенського патріарха Варфоломія про надання томосу про автокефалію православної церкви в Україні. Через кілька днів президент Петро Порошенко заявив, що Вселенський патріархат розпочав процедури, необхідні для надання автокефалії Українській православній церкві.

У липні Вселенський патріарх Варфоломій оприлюднив звернення, в якому заявив, що кінцевою ціллю Константинопольської православної церкви є надання українській церкві автокефалії.