«Укрзалізниця» найняла фахівця за 117 тис. грн у місяць для ведення сторінки у Facebook

Автор:
Анастасія Котова
Дата:

Tim Bennett / Unsplash

Філія «Центр сервісного забезпечення» ПАТ «Українська залізниця» уклала угоду з ФОП Русанов Роман Миколайович про послуги у сфері глобальної соціальної мережі Facebook на загальну суму 740 тисяч гривень.

Як повідомляється у системі Prozorro, підтримку офіційної сторінки «Укрзалізниці» у соцмережі Facebook строком до кінця року замовили за 653 тис грн. За кожну фотографію SMM-ник отримає 2250 грн, майже $100.

Ще 87 тисяч гривень виконавець отримає разово, якщо кількість підписників сторінки зросте з 28 тис до 78 тисяч, а послуги будуть надані без порушень строків, якісно та вповні. Загалом підтримка з винагородою обійдеться в середньому у 117 тис. грн на місяць.

Ціни окремих послуг наведені у додатку до угоди.

prozorro.gov.ua

Зареєстрований у лютому підприємець Роман Русанов уперше отримав державний підряд. Він володіє ТОВ «Два штриха» з Іриною Таран, а також – з іншою адресою на Луганщині – ТОВ «Екотехноінвест» сам та ОК «Газенергосервіс» із низкою фізосіб.

Користувачі соцмереж вже відреагували на це повідомлення.

Ребят, по чем там SMM на рынке сегодня? :) Где-то 30 тысяч баксов за заказ, да?Укрзализныця заказала услуги SMM для...

Gepostet von Bogdan Aminov am Mittwoch, 8. August 2018

ПАТ «Укрзалізниця» наняла человека для ведения официальной Facebook-страницы за 117 тыс грн в месяц.Знаете, я сначала...

Gepostet von Владимир Макаровский am Mittwoch, 8. August 2018

Офіціального підтвердження цієї інформації та коментарів від керівництва «Укрзалізниці» поки не надходило.

Зазначимо, що наразі послуги фахівця у сфері соціальних мереж в Україні оцінюються приблизно у пʼять-шість тисяч гривень на місяць.