Адвокати Януковича влаштували штовханину з поліцією перед засіданням суду. Дебати почалися з запізненням

Автор:
Степан Смишляєв
Дата:

facebook.com

Платні адвокати колишнього президента Віктора Януковича влаштували штовханину з поліцією та охороною в приміщенні Оболонського районного суду Києва, повідомляє кореспондент «Бабеля».

Поліція намагалася перешкодити адвокатам компанії Aver Lex пройти на засідання суду. Вони, в свою чергу, виступили проти участі в суді державного адвоката Юрія Рябовола. Все закінчилося штовханиною адвокатів з охороною і поліцейськими. У підсумку захисників екс-президента пропустили до залу. Адвокат Віталій Сердюк пообіцяв подати заяву в поліцію на дії працівників суду.

Тільки що Національна поліція України здійснила напад на адвокатів Віктора Януковича, намагаючись за вказівкою суду забезпечити у судовому засіданні участь незаконно призначеного адвоката з Центру безоплатної вторинної правової допомоги Рябовола та силою усунути законних адвокатів за договором.

Gepostet von Виталий Сердюк am Donnerstag, 16. August 2018

Всупереч протестам платних адвокатів суддя Владислав Девʼятко оголосив про початок дебатів. О 10:55 почав виступати прокурор Руслан Кравченко. У цей момент всі пʼять платних адвокатів вскочили, почали бігати по залу і кричати, щоб дебати припинили, проте прокурора це не зупинило.

Вчора Сердюк опублікував у Facebook заяву Януковича, в якій він відмовився від послуг госадвоката Юрія Рябовола. Екс-президент пояснив рішення тим, що адвокат не приїхав до Ростова, щоб обговорити з ним лінію захисту. Він заборонив Рябоволу представляти свої інтереси.

#справа_втрата_КримуВиктор Янукович отказался от услуг адвоката Центра бесплатной правовой помощи Юрия Рябовола, а...

Gepostet von Виталий Сердюк am Mittwoch, 15. August 2018

На початку серпня попередній держадвокат Януковича Віктор Овсянніков зустрівся з підзахисним в Ростові. Адвокат збирався і далі представляти інтереси Януковича, однак ще до цієї зустрічі суд відсторонив його від процесу, оскільки Овсянніков тричі залишав засідання суду.

16 і 17 серпня в Оболонському суді повинні пройти судові дебати по справі про держзраду Януковича. Екс-президента просили взяти в них участь.