Луценко оголосив догану Холодницькому через записи з акваріума

Автор:
Степан Смишляєв
Дата:

facebook.com

Генеральний прокурор Юрій Луценко підписав догану голові Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому, передають Українські Новини.

Співрозмовник агентства повідомив, що наказ Луценка оприлюднять у пʼятницю.

Оголосити Холодницькому догану рекомендувала Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів (КДКП). Вона розглядала скаргу Луценка на дії голови САП через записи його розмов. Ці записи отримали з кабінету Холодницького після того, як в акваріум встановили «жучок». Записували розмови ГПУ і Національне антикорупційне бюро.

Холодницького звинувачували в контактах з фігурантом справи про спробу підкупу в. о. міністра охорони здоровʼя Уляни Супрун, обговоренні з депутатом Ради Георгієм Логвинським («Народний фронт») кримінальних проваджень, узгодженні процесуальних документів по справі про ймовірне незаконне збагачення екс-глави НАПК Наталії Корчак. У підсумку КДКП вирішила, що для звільнення Холодницького підстав немає, але догану оголосити йому треба.

16 серпня Верховний Суд отримав позов від Національного антикорупційного бюро до КДКП в якому Бюро просить скасувати рішення про догану Холодницькому. Протягом пʼяти днів суд вирішить чи відкривати провадження. Керівник НАБУ Артем Ситнік раніше казав, що не згоден з рішенням комісії і добиватиметься звільнення голови САП.

До Верховного Суду надійшов позов щодо скасування рішення КДКП про накладення дисциплінарного стягнення на Холодницького...

Gepostet von Верховний Суд am Freitag, 17. August 2018

На основі записів з кабінету Холодницького також відкрили кримінальне провадження, його розслідує СБУ.