100 днів голодування. Сенцова годуватимуть примусово, якщо буде загроза його життю

Автор:
Анастасія Котова
Дата:
100 днів голодування. Сенцова годуватимуть примусово, якщо буде загроза його життю

facebook.com

Федеральна служба виконання покарань Росії примусово годуватиме голодуючого ось вже 100 днів у російській колонії українського режисера Олега Сенцова, якщо виникне загроза його життю. Про це повідомив відповідальний секретар Громадської спостережної комісії Москви Іван Мельников, передає «Інтерфакс».

«100 днів голодування — це дуже складно, він (Сенцов), звичайно, повинен вживати суміші, інакше б уже помер. У Федеральної служби виконання покарань є свій регламент, і якщо його життю загрожуватиме небезпека, то його будуть годувати примусово», — заявив він.

На думку Мельникова, голодування Сенцова «не є ефективним способом відстоювання своїх прав».

«Я не вважаю, що голодування — це ефективний спосіб відстоювання своїх прав, це тільки шкодить здоров'ю. Але потрібно розуміти, що Сенцов у даному випадку йде на принцип», — повідомив він.

Президент Петро Порошенко в 100-й день голодування Олега Сенцова закликав світових лідерів активніше тиснути на Кремль для визволення всіх українських бранців. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Сьогодні весь світ промовляє ім’я Олега Сенцова.Промовляє, вимагаючи його звільнення.Немає жодних міжнародних...

Gepostet von Петро Порошенко am Dienstag, 21. August 2018

14 травня Олег Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити всіх українських ув'язнених, яких незаконно утримують в РФ з політичних причин. За словами режисера, він буде голодувати, доки не будуть звільнені 64 українця.

Родичі та адвокати Сенцова заявляють про серйозне погіршення стану його здоров'я.


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо