Фіскальна служба отримала доступ до банківських рахунків фізичних осіб-підприємців. Шукає приховані гроші

Автор:
Степан Смишляєв
Дата:

Facebook / Євген Бамбізов

Державна фіскальна служба (ДФС) отримала доступ до інформації про банківські рахунки фізичних осіб-підприємців (ФОП), повідомив у Facebook виконуючий обов’язки заступника голови ДФС Євген Бамбізов.

ДФС вважає, що значна частина таких підприємців приховує свої справжні прибутки, тому витребувала в банків цю інформацію. Він нагадав, що з майже двох мільйонів самозайнятих осіб банківські рахунки мають лише 964 тисячі.

«Просте запитання: інші що — не працюють? Всі ми розуміємо, що це не так. Отже, йдеться про умисне заниження оборотів бізнесу, ухилення від податків. За попередніми оцінками, через цього бюджет зазнає суттєвих втрат, йдеться про мільярди гривень», — написав Бамбізов.

Механізм взаємодії ДФС та банківських установ в частині обміну інформацією щодо рахунків фізосіб, які мають статус ФОП,...

Gepostet von Евгений Бамбизов am Mittwoch, 12. September 2018

ДФС вже почала перевіряти інформацію по цих рахунках. «Й вже попередній аналіз свідчить: лише третина з них відкрита як рахунки для ведення підприємницької діяльності», — зазначив він.

Він закликав фізосіб-підприємців декларувати доходи і сплачувати податки, бо «всі, хто намагається сховатися», рано чи пізно відповідатимуть».