Екс-заступник глави Адміністрації президента Шимків повернувся у бізнес. Він керуватиме фармацевтичним гігантом в Україні

Автор:
Олена Мельник
Дата:

facebook.com

Колишній заступник глави Адміністрації президента Дмитро Шимків, який подав у відставку 31 серпня, очолив раду керуючої компанії приватного акціонерного товариства «Фармацевтична фірма «Дарниця». Про це повідомляється на сторінці компанії у Facebook.

«До його компетенцій увійдуть міжнародні зв’язки компанії, стратегічне планування, розвиток та впровадження нових технологій», — зазначено в повідомленні.

Welcome on board!Сьогоднi Dmytro Shymkiv очолив раду керуючої компанії «ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця». До його...

Gepostet von Фармацевтична фірма "Дарниця" am Mittwoch, 19. September 2018

Дмитро Шимків на своїй сторінці у Facebook зазначив, що наступні декілька років планує працювати в радах різних інноваційних компаній і вже розглядає пропозиції від них.

«Фармацевтичний ринок України швидко зростає, у нього великий потенціал, а українські розробки мають чудову перспективу на міжнародних ринках. «Дарниця» є лідером українського бізнесу в усіх аспектах своєї діяльності. Виведення «Дарниці» в клуб світових фармацевтичних гравців — це цікавий challenge для мене.Виклик прийнято. Це була перша пропозиція, від якої я не зміг відмовитись», — написав Шимків.

В кінці літа я оголосив про свою перерву у політичній кар’єрі та про повернення до бізнесу. Наступні декілька років планую працювати в радах різних інноваційних компаній, пропозиції від яких я розглядаю. Сьогодні повідомляю, що прийняв пропозицію очолити раду керуючої компанії Фармацевтична фірма "Дарниця"Чому медицина та фармацевтика?• Довголіття, якість життя, precise medicine та вертикально інтегровані медичні рішення – це нові глобальні можливості інновацій, створених конвергенцією сучасних біотехнологій, ІТ, AI, дослідження ДНК та фармацевтики. Саме цей напрямок вважається майбутнім на наступні 25 років, аналогічно до індустрії високих технологій останніх 25 років. • Фармацевтичні та технологічні компанії є світовими лідерами інвестицій в R&D, що означає створення майбутнього, а їх присутність серед топ 100 найбільш швидко зростаючих компаній означає великі бізнес можливості. • Фарма - це повноцінний високомаржинальний бізнес із дослідженнями та розробкою, випробуваннями, високо-технологічним виробництвом, виводом на ринок широкого портфелю продуктів, їх патентуванням, міжнародною дистрибуцією та логістикою, і, звісно, це безпосередня робота із споживачами та вплив на їх здоров’я. • Фармацевтичний ринок України швидко зростає та має великий потенціал (як видно нижче на відео), а українські розробки мають чудову перспективу на міжнародних ринках. «Дарниця» - це сучасна, динамічна та прибуткова українська компанія, яка використовує інноваційні технології та надсучасне обладнання, з понад 200 млн. євро інвестицій у виробництво та роботизацію, у повній відповідності з найвищими міжнародними стандартами, зокрема EU GMP. «Дарниця» є лідером українського бізнесу в усіх аспектах своєї діяльності. Виведення «Дарниці» в клуб світових фармацевтичних гравців – це цікавий challenge для мене. Мені також імпонує те, що висока додана вартість не тільки створюється «Дарницею» в Україні, але і інвестується в Україну. Я розділяю підходи родини Загоріїв щодо соціальної відповідальності великого бізнесу в глобальному сенсі. І зокрема у меценатській та благодійницькій діяльності.Отже виклик прийнято. Це була перша пропозиція, від якої я не зміг відмовитись. Далі буде.

Gepostet von Dmytro Shymkiv am Mittwoch, 19. September 2018

Дмитро Шимків — підприємець та топ-менеджер у сфері інформаційних технологій з 20-річним досвідом. В 2007 році почав працювати у «Microsoft Україна», а в 2009—2014 роках очолював представництво корпорації в Україні. З липня 2014 до серпня 2018 року обіймав посаду заступника голови Адміністрації президента. За його участі створили Національну раду реформ, впровадили технології мобільної передачi даних 3G і 4G, запустили інноваційні проекти Prozorro, заснували Український культурний фонд, реалізували проект з популяризації і вивчення англійської мови GoGlobal.