Суд повернув Амосову на посаду ректора медуніверситету імені Богомольця. Вдруге

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Печерський районний суд Києва відновив на посаді ректора Національного медичного університету ім. Богомольця Катерину Амосову. Про це повідомляється на сторінці вузу в Facebook.

Суд прийняв це рішення 20 вересня. Він зобовʼязав Міністерство охорони здоровʼя виплатити Амосовій одну тисячу гривень за моральну шкоду та 881 гривню судових витрат. Міністерство також зобовʼязали негайно допустити Амосову до виконання службових обовʼязків.

Рішенням Печерського районного суду міста Києва від 20 вересня 2018 року Катерину Миколаївну Амосову поновлено на посаді...

Gepostet von Національний медичний університет імені О.О. Богомольця am Donnerstag, 20. September 2018

Амосову відсторонили 20 лютого на час службової перевірки. Вона назвала це рішення незаконним і звернулася до суду. 1 березня Окружний адміністративний суд Києва відновив її на посаді ректора до початку розгляду її позову проти МОЗ по суті.

6 березня іншим наказом Міністерство охорони здоровʼя знову відсторонило Амосову. 30 березня комісія міністерства визнала роботу Амосової в 2017 році незадовільною і рекомендувала розірвати з нею контракт. 16 квітня Катерину Амосову звільнили.