Шанувальники епістолярного жанру. Кім Чен Ин написав нове послання Трампу. І попросив лідера Південної Кореї його передати

Дата:

Wikipedia

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин передав послання президенту США Дональду Трампа через президента Південної Кореї, пише The Hill.

Лідер Південної Кореї Мун Чже Ін після саміту в Пхеньяні розповів, що у КНДР «є думки, які вони хотіли б через нас донести до США, і також у Штатів є міркування, які вони хотіли б передати КНДР».

Під час зустрічі Кім Чен Ин заявив, що його країна згодна ліквідувати свої ключові ракетні обʼєкти в присутності іноземних експертів і готова закрити свій головний ядерний комплекс, якщо Сполучені Штати здійснять «відповідні дії».

Президент Південної Кореї на наступному тижні відправиться в Нью-Йорк, де візьме участь у засіданні Генасамблеї ООН. 24 вересня у Мун Чже Іна запланована зустріч з Трампом.

На початку вересня у Білому домі заявили, що отримали від Кім Чен Ина лист, в якому він запропонував Трампу провести нову зустріч. Представники американського президента оцінили лист як «теплий і позитивний».

Трамп і Кім Чен Ин почали обмінюватися посланнями з кінця травня, перед їх особистою зустріччю 12 червня. Листи Ина передавала делегація з Північної Кореї під час візиту в США, а послання від Трампа передавав державний секретар Майкл Помпео під час візиту в Пхеньян.