СБУ проводить обшуки у «Буковелі». Там як раз проходить Фестиваль журналістики

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Facebook / Sergiy Tomilenko

Співробітники Служби безпеки України здійснюють обшуки на території курорту «Буковель» в Івано-Франківській області, де в ці дні проходить Фестиваль журналістики», — пише в Facebook засновник курорту, депутат Верховной Ради (позафракційний) Олександр Шевченко.

За його словами, обшуки відбуваються в приміщеннях фірми ТОВ «Буковель», яка є власником курорту, і в ресторанах, які належать стороннім особам. Шевченко додав, що повʼязує ці події зі своєю політичною діяльністю, а також із критикою президента Петра Порошенка.

200 журналістів з цілої України прибули в Буковель на "Фестиваль журналістики" і потрапили на передвиборчі "Маски-шоу»У ці хвилини відбуваються обшуки у приміщеннях фірм, засновником яких був народний депутат Олександр Шевченко. Обшуки тривають в приміщеннях фірми, яка є власником курорту «Буковель», ресторанах курорту, які належать абсолютно іншим особам і зараз годують дітей з вадами та ДЦП, одній з найбільших дорожніх фірм України ПБС, якій держава винна 350 мільйонів гривень. По замовних кримінальних справах, які знову відродилися після оприлюднення рейтингів кандидатів в Президенти України, де Олександр Шевченко входить в десятку лідерів рейтингу.Обшуки також можна пов'язувати із різкими критичними виступами Олександра шевченка на адресу Петра Порошенка в ефірах Фейсбуку.

Gepostet von Олександр Шевченко am Donnerstag, 20. September 2018

Голова Національної спілки журналістів Сергій Томіленко підтвердив факт обшуків на території курорту, де в ці дні проходить Фестиваль журналістики. За його словами, фестиваль готували півроку, в ньому беруть участь майже 200 журналістів.

В кінці серпня співробітники СБУ у Києві та Львові провели обшуки в офісах приватного акціонерного товариства «Концерн Галнафтогаз», який володіє мережею автозаправок «ОККО». Компанію звинуватили у фінансуванні сепаратизму.