В Україні запустили додаток для iOS та Android, який учить сортувати сміття

Автор:
Олена Мельник
Дата:

Українська компанія MacPaw запустила мобільний додаток «Сортуй», який допоможе правильно утилізувати відходи. Про це повідомлено на сторінці розробників у Facebook.

«Тепер у твоїй кишені буде надійний помічник, який швидко визначить тип сміття, розповість, як його підготувати до переробки, і, врешті, допоможе знайти найближчу станцію сортування. Також «Сортуй» сповіщатиме про зміни в правилах утилізації відходів і триматиме в курсі важливих новин операторів збору вторсировини», — зазначають у компанії.

Сортуй!

Meet our latest MacPaw Labs project! The enthusiasts of MacPaw have created a free app that makes waste sorting in Ukraine easier. It helps you find out how to dispose waste properly as it contains the current sorting rules of "Україна БЕЗ сміття" and "Київміськвторресурси". The app is available on the App Store and Google Play.#MacPaw #CleanMyCity #MacPawCares #сортуй #MacPawLabshttps://greenproject.org.ua

Gepostet von MacPaw am Dienstag, 25. September 2018

Додаток доступний для мобільних операційних систем iOS та Android. Найбільш корисним він буде для киян, але користувачі з інших міст також можуть застосовувати універсальні правила сортування.

«Пропонуй, і ми залюбки додамо до «Сортуй» популярних операторів прийому вторсировини з твого рідного міста», — зазначили розробники.

У середині вересня в Києві вперше почали приймати каштани на переробку. За 1 кг плодів платять 2 гривні. Цим займаються близько 50 пунктів прийому вторинної сировини.