У Макіївці вже 87 осіб отруїлися водою з-під крана. Її погано фільтрують

Автор:
Степан Смишляєв
Дата:

pan xiaozhen / Unsplash

Не менш 87 осіб, включно з чотирма дітьми, отруїлися водою з-під крана в Макіївці, на тимчасово непідконтрольній Україні території. Про це повідомив у Facebook представник омбудсмена в Донецькій і Луганській областях Павло Лисянський.

За його словами, цих людей госпіталізували в інфекційні відділення лікарень Макіївки та Донецька. «Інформація дуже сильно блокується представниками окупаційних адміністрацій. Як нам повідомляють, стан госпіталізованих людей середньої важкості», — зазначив Лисянський.

Він вважає, що реальна кількість отруєних більше, місцева «влада» занижує дані про те, скільки людей опинилися у лікарнях.

ПО ОТРАВЛЕНИЮ МЕСТНЫХ ЖИТЕЛЕЙ ВОДОЙ В МАКЕЕВКЕИтак, на сегодня нам удалось узнать, что сумарно в больницы Макеевки и...

Gepostet von Павел Лисянский am Donnerstag, 27. September 2018

За повідомленнями сепаратистських ЗМІ, «т. в. о. голови ДНР» Денис Пушилін заявив, що люди отруїлися тому, що воду погано дезінфікують, і закликав не пити воду з-під крана.

У Макіївці люди почали скаржитися на погане самопочуття 25 вересня. У постраждалих були біль в області живота, блювота, остуда, підвищення температури, у важких випадках — виражена інтоксикація та зневоднення. Місцеві жителі нарікають на специфічний запах води, яка «смердить хімією і ліками».