Ейфелева вежа засяяла золотим кольором на честь легендарного співака Шарля Азнавура

Автор:
Олена Мельник
Дата:

На спомин про французького співака вірменського походження Шарля Азнавура Ейфелеву вежу підсвітили золотим кольором. Увечері на Єнському мосту в Парижі грали пісні легендарного шансоньє, а на гігантському екрані, встановленому на тлі головної памʼятки міста, показували фотографії виконавця.

Фото і відео публікують користувачі Twitter.

Знаменитий французький співак, композитор і актор Шарль Азнавур помер у своєму будинку на півдні Франції в ніч на понеділок, 1 жовтня. Йому було 94 роки. Він написав понад 1 300 пісень, зіграв у 60 фільмах, тираж його дисків перевищив 200 мільйонів. Був удостоєний вищих державних нагород Франції та Вірменії. За результатами опитування журналу Time і CNN 1998 року визнаний найкращим естрадним виконавцем XX століття.

Шарля Азнавура поховають у комуні Монфор-лʼАморі, неподалік від Парижа. Дата похорону поки невідома. При цьому влада Франції може провести в Єревані церемонію, на якій віддадуть шану Азнавуру. Захід планують приурочити до саміту Міжнародної організації Франкофонії, який пройде в столиці Вірменії 11—12 жовтня.