У Київраді облили зеленкою та закидали яйцями депутата Гусовського. У нього опік рогівки, поліція відкрила два провадження

Автори:
Олег Панфілович, Анастасія Котова
Дата:

Facebook / Партія «Національний Корпус»

У міській раді Києва невідомі облили зеленкою та закидали яйцями депутата Сергія Гусовського.

Відео інциденту опублікували на сторінці «Національного корпусу» в Facebook. Як повідомляє «Громадьске», чоловіки, які облили зеленкою депутата, не представилися. Вони намагалися потрапити в залу засідань міськради.

Зустріли депутата Гусовського так, як він на те заслуговує!

Gepostet von Національний Корпус Київ am Donnerstag, 4. Oktober 2018

🔥 Відмитися від темних справ важче, ніж від зеленки!Депутат Гусовський прийшов до влади в 2014 році. Замість реальної...

Gepostet von Національний Корпус Київ am Donnerstag, 4. Oktober 2018

«Українські Новини» повідомляють, що факт нападу на депутата підтвердив і мер Києва Віталій Кличко. Через це засідання міськради перенесли на 14:00, а сам Гусовський госпіталізований. За словами мера, зеленка потрапила в очі потерпілому.

Депутат Київради Леонід Антоненко повідомив у Facebook, що Гусовський перебуває у лікарні з опіком рогівки першого ступеня. За його словами, нападали бойовики Нацкорпусу — через позицію Гусовського проти забудови Поштової площі і за створення там Музею.

Сергій Гусовський, лідер Київської команди у Київраді, перебуває у лікарні з опіком роговиці першого ступеню.Напали...

Gepostet von Leonid Antonenko am Donnerstag, 4. Oktober 2018

Як повідомляє поліція Києва, встановлено, що між групою осіб та Гусовським виник конфлікт, через що чоловіки облили його зеленкою. У результаті до управління поліції доставили 19 осіб. Слідчі поліції відкрили два кримінальні виробництва: по ч. 2 ст. 296 (хуліганство) і ч. 2 ст. 342 (опір працівникові правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

Фракція «Самопоміч» у Київраді розпустилася 11 вересня після виключення її голови Сергія Гусовського та ще кількох депутатів з партії. Їх звинуватили в «продажному» голосуванні за виділення земельної ділянки одному з членів фракції — Роману Марченку. Гусовський пояснив своє виключення «наближенням президентських виборів та небажанням виконувати вказівки зверху».