Прокуратура вважає, що мер Черкас заважав працювати депутатам. Йому загрожує до трьох років вʼязниці

Автор:
Степан Смишляєв
Дата:

Facebook / Анатолій Бондаренко

Черкаська місцева прокуратура заявила, що міському голові Черкас Анатолію Бондаренку вручили повідомлення про підозру, йдеться на сайті прокуратури.

Бондаренка підозрюють у перешкоджанні діяльності депутів міської ради ( ч. 1 ст. 351 Кримінального кодексу). Йдеться про те, що в серпні 2018 року Бондаренко провів позачергове засідання Черкаської міської ради в Каневі, замість самих Черкас.

Про це засідання не знала частина депутатів міськради, не повідомили про неї ні територіальну громаду, ні ЗМІ. Анонс засідання на сайті ради вивісили «заднім числом». Це не завадило Бондаренку провести «виїзне засідання», а депутатам, які на нього прийшли — прийняти кілька рішень з галузевих та земельних питань.

Прокуратура вважає, що мер порушив фундаментальне право гласності в діяльності територіальної громади. Розслідування триває, також вирішується, який запобіжний захід обрати для Бондаренка. Йому загрожує до троьх років вʼязниці.

Але сам Бондаренко в Facebook написав, що перебуває у відпустці та нічого від прокуратури не отримував.

Як і очікувалося, прокурор області Сергей Овчаренко не прийшов у приміщення Черкаської міської ради на моє запрошення....

Gepostet von Анатолій Бондаренко am Donnerstag, 4. Oktober 2018

Він запевнив, що буде на робочому місці та готовий отримати повідомлення про підозру.