У Харкові поліцейські жорстоко били пасажирів на вокзалі та в метро. Їх затримали на хабарі

Автор:
Анастасія Котова
Дата:

Andrii Podilnyk / Unsplash

Прокуратура Харківської області повідомила про підозру чотирьом працівникам патрульної поліції, які знущалися та жорстоко били звичайних пасажирів метро у Харкові. Про це в Facebook повідомила прес-секретар генпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган.

Слідчі кваліфікували це як перевищення службових повноважень правоохоронцями і встановили, що траплялося таке доволі часто.

«Дуже часто такі «перевищення» супроводжувалися побиттям звичайних пасажирів харківського метро. На відео видно жорстоку поведінку людей у формі», — написала Сарган.

*Обережно, на відео є насильницькі діїПрокуратура Харківської області повідомила про підозри у скоєнні службових...

Gepostet von Лариса Сарган am Freitag, 5. Oktober 2018

«Нелюдів у погонах» затримали працівники прокуратури спільно з ДВБ Нацполіції під час отримання хабара. На даний час трьох підозрюваних арештували.

Слідчі обласної прокуратури перевіряють причетність вказаних осіб до скоєння інших злочинів.

Зазначимо, що у Харкові подібне відбувається не вперше. 7 липня поліцейські побили чоловіка на вокзалі. У побитті приймали участь два сержанти та капрал сектору патрульної поліції. Їх відсторонили від несення служби, вилучили поліцейські жетони та табельну вогнепальну зброю. Пізніше їх звільнили з органів.

Охрана ЮЖД избивает людей Харьков 2018

Зла не хватает! И эти люди отвечают за нашу безопасность на ЮЖД. Издеваются и применяют пытки, по другому это не назвать, в отношении человека. Как вам? Кто знает красавцев, напишите в личные сообщения, анонимность гарантируемСт.3 Конституции Украины говорит о том, что "жизнь и здоровье, честь и достоинство человека является самой высшей социальной ценностью в государстве". Ст.7.1. ЗКУ о Национальной полиции подтверждает это, а ст.7.4 говорит о том, что "Поліцейським за будь-яких обставин заборонено сприяти, здійснювати, підбурювати або терпимо ставитися до будь-яких форм катування, жорстокого, нелюдського або такого, що принижує гідність, поводження чи покарання".Чем быстрее об этом узнает общественность, тем скорее их уволят. Источник instagram.com/ orjeunesse

Gepostet von Харьков 1654 am Sonntag, 8. Juli 2018