«Невадо, вибач, Вегасе, пробач». Нурмагомедов вибачився за бійку після поєдинку, але може втратити чемпіонський пояс

Автор:
Олександр Нечай
Дата:
«Невадо, вибач, Вегасе, пробач». Нурмагомедов вибачився за бійку після поєдинку, але може втратити чемпіонський пояс

Stephen McCarthy / Sportsfile via Getty Images

Переможець сьогоднішнього бою за звання чемпіона світу в ММА Хабіб Нурмагомедов вибачився за бійку після бою з ірландцем Конором Макгрегором. Про це він заявив під час прес-конференції, яку провели відразу після змагання на офіційному каналі UFC в YouTube.

Що сказав Хабіб?

Хабіб з'явився на ній у національному головному уборі — папасі та з поясом UFC, які демонстративно поклав перед собою на стіл. Боєць пояснив свою поведінку тим, що противник та його група підтримки ображали його країну, сім'ю, релігію.

«Насамперед я хотів би вибачитися перед Атлетичною комісією штату Невада. Я знаю, що це не найкращий мій бік. Я вистрибнув з клітки, тому що він говорив про мою релігію, мою країну та батька», — сказав Хабіб.

Він додав, що медіа зараз перетворило ММА в «бульварний» спорт, а він насправді потребує поваги, і ще раз вибачився перед Невадою і Вегасом.

«Медіа трохи змінили ММА. Це спорт, який вимагає поваги, а не бульварних розмов. Це дивно, коли люди зачіпають особисті речі. Ви не можете говорити про релігію чи національність, для мене це дуже важливо. Пробач, Невадо, пробач, Вегасе», — закінчив Нурмагомедов.

Що говорить UFC?

На цій же прес-конференції голова Абсолютного бійцівського чемпіонату (UFC) Дейна Уайт відмовився від гарантій того, що Нурмагомедова не позбавлять чемпіонського поясу через бійку в залі.

«Я не можу на 100% сказати, що у Хабіба не відберуть пояс. Ми підкоряємося комісії штату Невада, і я впевнений, що вона ухвалить жорстке рішення. Він повинен переживати через неї, а не через мене. У Хабіба проблеми», — заявив Вайт.

Що зробила Атлетична комісія штату Невада?

Атлетична комісія штату Невада поки заморозила виплату $2 млн (55 млн 990 тис. грн) гонорару Хабібу Нурмагомедову за бій з Конором Макгрегором. Спочатку комісія планувала затримати виплату $3 млн гонорару останньому. Проте її керівник переглянув запис інциденту та відмовився від такого рішення.

Нагадаємо, після бою Нурмагомедов перестрибнув огорожу й пішов битися в залу. Охоронці ледь змогли розборонити cутичку, а Макгрегора відвели в приміщення під трибуною.

Перед оголошенням переможця глава UFC Дейна Вайт сказав Нурмагомедову, що не буде вручати йому чемпіонський пояс перед публікою, тому що це може спровокувати нову сутичку.


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо