«Люди сидять у автобусах, не у всіх є гроші кудись їхати». Користувачі соцмереж — про евакуацію з Ічні

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Через вибухи на військових складах в Ічні (Чернігівська область) жителів населених пунктів, які розташовані недалеко від місця події, евакуювали.

Користувачі соцмереж пишуть про евакуацію 10 тис. осіб, а також про те, що перекриті дороги, і просять допомогти їм виїхати з епіцентру подій.

Масштабное списание или разгильдяйство на 6-м арсенале складов боеприпасов? 10 тысяч человек эвакуировано

Gepostet von Олександр Онищенко am Montag, 8. Oktober 2018

пишуть...Серьезный пожар на #военныйсклад #Ичня. Эвакуируют всю 25-км зону. Слышно и за 40 км взрывы.....Мы тёщу...

Gepostet von Сергей Сильченко am Montag, 8. Oktober 2018

Інформацію про евакуацію 10 тис. людей підтвердив Генеральний штаб Збройних Сил. Особовий склад сховища та жителів, які проживають на адміністративній території арсеналу, евакуювали в населений пункт Буди (за попередніми даними, близько 860 осіб). Людей вивозять близько 20 автобусів Ічнянської районної державної адміністрації Чернігівської області.

В Державній службі з надзвичайних ситуацій повідомили, що кількість евакуйованих станом на 9:30 зросла до 12 тисяч. Щоб вивезти жителів з небезпечної зони використовують 35 автобусів.

Пожежа на військовому складі в Ічні сталася сьогодні вночі, близько 3:30. З місця події евакуювали людей. У Міністерстві оборони пояснили, що у звʼязку з вибухом на 6-му арсеналі по всій Чернігівській області ввели обмежувальні заходи. Масштаб уточнюється. Про пожежу повідомлені всі відповідні служби та органи місцевої влади. Розгорнутий штаб з ліквідації надзвичайної події.

Місцеві мешканці залишають свої будинки. У соцмережах пишуть, що чують потужні вибухи від військового складу в районі сіл Дружба та Августівка. У мережі публікують фото та відео вибухів.