Вибухи біля Ічні: волонтери збирають допомогу для евакуйованих. Що потрібно та куди приносити?

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

«Жителі населених пунктів біля Ічні, де горять військові склади, ночують на матах у спортзалах і потребують допомоги», — пише в Facebook керівник обласної організації «Правого Сектора» в Чернігові Наталія Іранка.

За її словами, серед тих, хто ночує в спортзалах, багато людей похилого віку та маленьких дітей. Волонтери збирають для них допомогу, потрібні памперси 3, 4 і 5 розмірів, дорослі памперси розмірів S та M; дитячі тапочки, засоби особистої гігієни та теплі дитячі речі.

Також, за словами волонтерів, потрібні тапочки для дорослих, дитяча вода, ліки від тиску, ковдри, дитячі пюре. Допомогу приймає Катерининська церква в Чернігові.

ОНОВЛЕНО! В даний. момент активісти Катерина Число Oleksandr Tarnavskyi Pavlo Molid Yaroslav Yurchenko Максим Лиходеев...

Gepostet von Наталя Іранка am Dienstag, 9. Oktober 2018

У столиці збір допомоги організувало «Чернігівське земляцтво у Києві», повідомляє «Громадьске радіо». Депутат Київської міськради Дмитро Михайлик розповів, що потрібні теплі речі, електрообігрівачі, дитяче харчування, питна вода.

Пункт прийому допомоги знаходиться на вулиці Малишка, 25/1. Михайлик відзначив, що треба приносити речі. Гроші в пункті не приймають.

У ніч на вівторок поблизу Ічні (Чернігівська область) виникла пожежа на 6-му військовому арсеналі. Вогонь охопив близько третини складів, почали вибухати боєприпаси. З прилеглих населених пунктів евакуювали 12,5 тисяч осіб, багато будинків залишилися без світла та газу. Над територією складів закрили повітряний простір, також зупинили залізничне та автомобільне сполучення.


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо