Контроль над акаунтами WhatsApp хакери могли перехоплювати через уразливість під час відеодзвінків

Автор:
Степан Смишляєв
Дата:

Уразливість у месенджері WhatsApp дозволяла хакерами перехоплювати контроль над акаунтами користувачів, коли вони відповідали на вхідний відеодзвінок, повідомляє ZDnet.

Цю проблему в месенджері виявили у серпні, вони була у додатках і на Android, і на iOS. У WhatsApp вже виправили цей баг: необхідне оновлення для Android вийшло 28 вересня, а для iOS — 3 жовтня. «WhatsApp глибоко піклується про безпеку наших користувачів. Ми регулярно співпрацюємо з дослідниками безпеки з усього світу, щоб гарантувати, що WhatsApp залишається безпечним та надійним», — зазначив речник месенджеру.

Поки ще невідомо, чи користалися хакери цією уразливістю.

8 жовтня компанія Google визнала, що сторонні особи могли отримувати доступ до особистих даних 500 тисяч користувачів соцмережі Google+ через баг. За даними ЗМІ, доступ до інформації треті особи мали з 2015 до березня 2018 року. Компанія вирішила закрити Google+.

28 вересня компанія Facebook повідомила, що через уразливість у системі безпеки скинула паролі 90 млн користувачів в усьому світі. За даними соцмережі, хакери могли одержати доступ до більш ніж 50 млн акаунтів. При цьому фірма заявила, що міняти паролі користувачам не потрібно.


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо