Меланія Трамп заявила, що жертви сексуального насильства повинні надавати вагомі докази

Автор:
Олена Мельник
Дата:

Перша леді США Меланія Трамп заявила, що жінки, які звинувачують чоловіків у сексуальному насильстві, повинні надавати вагомі докази на підтвердження своїх слів.

Про це дружина американського президента сказала в інтерв'ю телеканалу ABC, коментуючи скандал навколо призначення Бретта Кавано на посаду судді Верховного суду.

«Я підтримую жінок, і їх потрібно почути: не тільки жінок, але й чоловіків. Я на боці жінок, але потрібно надавати докази. Ви не можете просто заявити про насильство, тому що іноді ЗМІ заходять занадто далеко, розповідаючи історії про це», — зазначила перша леді США.

Вона наголосила, що звинувачення не повинні бути бездовідними.

«Зараз дуже страшний час для молодих людей в Америці, коли вас можуть звинуватити в чомусь, у чому ви можете бути і невинні. Це дуже, дуже, дуже складний час», — сказала Трамп.

Президент США Дональд Трамп висунув кандидатуру Кавано на посаду судді Верховного суду в липні. Після цього кілька жінок звинуватили його в сексуальних домаганнях і насильстві під час студентських вечірок у 1980-х. Кавано всі звинувачення заперечує, розслідування ФБР не переконало сенаторів у його винуватості.

У Вашингтоні 4 жовтня пройшла демонстрація проти затвердження Кавано на посаді судді Верховного суду. Її ініціювали представники феміністичного руху та правозахисні організації. Поліція затримала понад 300 демонстрантів.


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо