Українці здобули чотири «золота» на Юнацькій Олімпіаді в Аргентині

Автор:
Олена Мельник
Дата:

Українські спортсмени вибороли вже чотири золоті та одну бронзову медаль на літніх юнацьких Олімпійських іграх у Буенос-Айресі (Аргентина), повідомляє Національний олімпійський комітет.

15-річний гімнаст Назар Чепурний став чемпіоном у командних змаганнях. Українець здобув золоту нагороду з мультидисциплін гімнастики у складі «Команди Сімони Байлз». Перше місце визначали за сумою місць, які члени команди посіли у кваліфікаційних змаганнях своєї дисципліни.

Ще одне «золото» Україні у змішаній командній першості принесла шпажистка Катерина Чорній. Дівчина стала дворазовою чемпіонкою ЮОІ-2018, адже перед цим перемогла в індивідуальному турнірі.

«Золоту» медаль отримав і черкащанин Іван Тищенко. В індивідуальному турнірі з академічного веслування він на 0,37 секунди випередив Івана Бринзу з Білорусі.

Нагадаємо, першу нагороду на Олімпіаді приніс Україні дзюдоїст Олег Вередиба. У ваговій категорії до 55 кг спортсмен завоював «бронзу», здолавши французького дзюдоїста Романа Валадьє-Пікара.