На Троєщині в Києві закривають прокат велосипедів Nextbike. Через вандалізм і крадіжки

Автор:
Олена Мельник
Дата:

Компанія Nextbike закриває дві станції прокату велосипедів на Троєщині в Києві через крадіжки та вандалізм. Про це повідомляється на сторінці компанії у Facebook.

Шановні користувачі!У зв'язку з підвищенням останнім часом рівня вандалізму і спроб крадіжок велосипедів #nextbike на...

Gepostet von nextbike.kyiv am Donnerstag, 11. Oktober 2018

За словами засновника української мережі прокату Nextbike Олексія Кушка, востаннє двоє крадіїв пронесли велосипед на плечах більше 400 м від станції.

«Велосипед у такому разі подає звуковий сигнал. Його чутно. Крали з парковки серед білого дня. Близько 16:30 у вихідний день. Поруч багато людей. Добре, що був свідомий свідок, який їхав машиною поруч і викликав поліцію. Спитаєте, де сталось? Знову Троєщина. Цей район — лідер із сумної статистики», — написав він у Facebook.

І знову випадки вандалізму, і знову окремі спроби вкрасти. За спробу поцупити велосипед з парковки Нестбайк, затримано...

Gepostet von Oleksii Kushka am Donnerstag, 11. Oktober 2018

Через це на Троєщині тимчасово не працюють станції прокату на просп. Ватутіна та просп. Маяковського (біля Деснянського ЦНАП).

Прокат велосипедів Nextbike запрацював у Києві в тестовому режимі з 15 серпня на 33 станціях. Кожен велосипед оснащений GPS-навігатором і системою дистанційного блокування. Щоб орендувати велосипед, потрібно завантажити на телефон мобільний додаток і зареєструватися у ньому.

Ціна прокату становить 30 гривень за півгодини. Місячний абонемент коштує 199 гривень, кожні перші 30 хвилин будуть безкоштовними. Абонемент на сезон (до 1 грудня) коштує 599 гривень.