Місія ОБСЄ: На Донбас із Росії заїхала колона військових вантажівок з зенітною установкою

Дата:

У ніч на 12 жовтня на Донбас з території Росії в обхід контрольно-пропускних пунктів вʼїхала колона військової техніки. Про це повідомляє Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ на сторінці в Facebook.

Колона потрапила в Україну ґрунтовою дорогою.

«На підконтрольних територіях Донбасу, недалеко від кордону з Російською Федерацією БПЛА СММ далекого радіусу дії знову виявлено колону вантажівок, які посеред ночі їхали ґрунтовою дорогою, де відсутні прикордонно-пропускні пункти», — йдеться в повідомленні.

Спостерігачі додали, що колона транспортувала засоби протиповітряної оборони.

«Одна з автівок везла зенітну установку. Місія раніше вже фіксувала колони вантажівок з критими вантажними відсіками, які заїжджали в Україну та виїжджали з неї в цьому районі», — додали в повідомленні ОБСЄ.

In a non-government controlled area of Donetsk region near the border with the Russian Federation, an SMM long-range UAV...

Gepostet von OSCE SMM - Special Monitoring Mission to Ukraine am Freitag, 12. Oktober 2018

13 серпня спецпред Держдепартаменту США щодо України Курт Волкер повідомив, що колони військових вантажівок з Росії вночі вʼїжджали в Україну і поверталися назад ґрунтовою дорогою, в обхід прикордонно-пропускних споруд .