На Венеціанському кінофестивалі представили фільм із невідомим літнім актором. Через місяць зʼясувалося, що це Тільда Суінтон

Автор:
Степан Смишляєв
Дата:

Amazon Studios

Британська актриса Тільда Суінтон зіграла 82-річного психіатра Джозефа Клемперера в рімейку трилера «Суспірія», який представили на Венеціанському кінофестивалі, пише ВВС.

Раніше режисер фільму Лука Гуаданьїно стверджував, що роль Клемперера виконав справжній психіатр з Берліна на імʼя Лутц Еберсдорф. Під час Венеціанського кінофестивалю Суінтон зачитала звернення від його імені, у якому йшлося, що він «людина закрита», і «найімовірніше», «Суспірія» стане його останнім фільмом.

І лише в жовтні гример Марк Кульє, який працював над фільмом, розповів, що психіатра зіграла сама Суінтон. Для перевтілення в чоловіка актрисі довелося носити протези та штучні частини тіла. Актриса підтвердила, що грала цю роль. «Чому б і ні? По-іншому жити було б нудно», — зазначила вона.

Redes Black Velvet / Wikimedia

Актриса зіграла у фільмі відразу дві ролі: психіатра-чоловіка і мадам Бланш. В Україні фільм вийде у прокат 22 листопада.