У Facebook зʼявилися 3D-фотографії, але поки не для всіх

Автор:
Степан Смишляєв
Дата:

Ferdinand Stöhr / Unsplash

В Facebook зʼявилася функція, яка дозволяє перетворити звичайні фотографії в 3D-фото, повідомляє сайт компанії.

Такі фотографії можна постити в загальній стрічці, як і звичайні, а при перегляді змінювати перспективу. Досягається цей ефект завдяки подвійним камерам у нових смартфонах — вони роблять безліч знімків і зʼєднують їх в один, з глибиною.

Проте поки ця функція доступна не всім. Перше обмеження — потрібна подвійна камера на смартфоні. Одинарна не підійде. Друге обмеження — у вас повинен бути iPhone 7 Plus і вище (але iPhone XR також не підійде — у нього одинарна камера). Для смартфонів інших компаній функцію обіцяють запустити протягом кількох тижнів. Третє обмеження — знімки мають бути зроблені в портретному режимі.

Якщо всі перераховані умови виконані — завантажити 3D-фото в Facebook можна буде майже так само, як і звичайне. Тільки при створенні нової публікації потрібно буде вибрати опцію «3D-фото».

How to Create 3D Photos

We presented the 3D photos feature and now we're handing the creativity off to you! We can't wait to see what you come up with. If you need a little help getting started, check out our video on how to post a 3D photo. What are you excited to bring to life using this immersive format?

Gepostet von Facebook 360 am Donnerstag, 11. Oktober 2018

Переглядати такі 3D-фотографії можна як на звичайному смартфоні, так і в VR-шоломі з допомогою браузера на Oculus Oculus Go або Firefox на Oculus Rift.

Щоб 3D-знімок вийшов вдалим, рекомендують уникати прозорих обʼєктів — наприклад, пластику чи скла, і вибирати контрастні фони та деталі.

#3DPhoto 🐻

Gepostet von Daniel Green am Donnerstag, 11. Oktober 2018

#portraitmode #3dphoto #shotoniphone #facebook3d

Gepostet von Jimmy Gunawan am Donnerstag, 11. Oktober 2018

Just testing Facebook’s new #3DPhoto feature.

Gepostet von Alexandros Maragos am Donnerstag, 11. Oktober 2018