Facebook оприлюднив нові дані про кібератаку. Тепер можна перевірити, чи не постраждав ваш акаунт

Автор:
Степан Смишляєв
Дата:

Facebook уточнив дані про кількість акаунтів користувачів, які постраждали через уразливості в соцмережі. Хакери отримали доступ до 30 млн сторінок, а не до 50 млн, як стверджувалося спочатку. Про це йдеться в блозі компанії.

На сторінках 15 млн людей зловмисники отримали доступ до інформації про імʼя та контактні дані (номер телефону, адресу електронної пошти — в залежності від того, що людина вказала у профілі).

Ще на 14 млн сторінок вони одержали доступ до тієї ж інформації, а також до даних про стать, мову, статус відносин, релігію, рідне місто, місце проживання, дату народження, тип пристроїв, що використовуються для доступу до Facebook, освіту, роботу, останні 10 місць, які люди відвідували або де були відмічені, про підписки та 15 останніх пошукових запитів. До одного мільйона акаунтів зловмисники отримали доступ, але не могли переглядати особисту інформацію.

Щоб дізнатися, чи постраждав ваш акаунт від цієї атаки, треба залогінитись у Facebook і пройти на сторінку довідкового центру. Виходячи з інформації, отриманої під час розслідування, соцмережа скаже, чи отримали зловмисники доступ до якоїсь інформації.

28 вересня Facebook виявив уразливість в системі безпеки і скинув паролі 90 млн користувачів по всьому світу. У компанії не знають, хто стоїть за цією атакою і де базуються зловмисники. ЄС почав розслідувати злом Facebook. Це загрожує компанії штрафом $1,6 млрд.