Плеєр Winamp перезапустять наступного року. Його «заточать» під мобільні пристрої

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Компанія Radionomy планує в наступному році перезапустити колись популярний MP3-плеєр Winamp, пише TechCrunch.

Нова, шоста версія плеєра буде орієнтуватися на мобільні пристрої, тому що аудіододатки на телефонах «розрізнені і незручні».

Планується, що Winamp об'єднає всі аудіоформати, що підтримуються, і буде оснащений поліпшеним пошуком. «Це буде абсолютно нова версія, що зберегла спадщину Winamp, але з більш повним функціоналом для прослуховування. Ви зможете слухати музику, а також подкасти, стрімінгові радіостанції та плейлисти, які можливо створите», — цитує видання Олександра Сабонджяна, главу компанії Radionomy, якій належить Winamp.

При цьому він не уточнив, чи буде Winamp включати акаунти користувачів на сторонніх аудиосервісах — Spotify, Google Music і інших. Він підкреслив, що з цього приводу ведеться багато переговорів.

Плеєр Winamp з'явився в 1997 році. Через два роки компанію Nullsoft, яка розробляла плеєр, купив медійний холдинг AOL. У 2013 році AOL оголосив про те, що закриває Winamp. Проте на початку 2014 року бельгійська компанія Radionomy викупила плеєр. На кінець 2009 року Winamp налічував понад 70 млн користувачів.


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо