США вирішили вийти із Всесвітнього поштового союзу через посилки з Китаю

Перегляди:
2360
Автор:
Степан Смишляєв
Дата:

Ethan Hoover / Unsplash

США запустили процес виходу із Всесвітнього поштового союзу (ВПС), оскільки вважають заниженими збори на невеликі посилки з Китаю та інших країн, повідомляє Reuters.

За словами представника Білого дому, занижені збори на відправлення з-за кордону завдають серйозної шкоди поштовій інфраструктурі США. Через це вартість відправки посилки з Пекіна до Нью-Йорка значно нижча, ніж із Нью-Йорка в Сан-Франциско. Білий дім також скаржиться, що в посилках із Китаю до США нерідко приходять наркотики.

Однак США ще можуть переглянути це рішення «Наша мета — добитися справедливих [поштових] зборів, не обовʼязково шляхом виходу з ВПС», — зазначили в адміністрації. В іншому разі процес виходу з ВПС завершиться протягом півроку. Після цього у країни буде ще півроку для того, щоб укласти нову угоду у сфері поштових відправлень.

Всесвітній поштовий союз є однією з найстаріших міжнародних організацій. Він був заснований 9 жовтня 1874 року, щоб координувати роботу національних поштових служб різних країн. З 1 липня 1948 року це спеціалізоване агентство ООН. США стали членом ВПС у 1875 році.