«Я проти пропаганди». Гендиректор ФК «Зоря» заявив, що не допустить у команді футболістів-геїв

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Facebook / FC Zorya Luhansk

Генеральний директор футбольного клубу «Зоря» (Луганськ) Сергій Рафаїлов в інтервʼю Football Hub заявив, що не дозволить трансфер футболіста-гея в свою команду.

«Я не допущу, щоб вони сюди потрапили. Це для мене неприйнятно», — заявив Рафаїлов. Гендиректор «Зорі» додав, що він проти пропаганди гомосексуалізму.

Рафаїлов розповів, як у 2017 році відвідував Манчестер, де «Зоря» грала з «Манчестер Юнайтед». «Я пішов погуляти. У кафе сидить чоловік, і тут він піднімається і біжить на зустріч. Я думав, там буде дівчина, але туди зайшов хлопець. Це був поцілунок у губи, тривалий. А потім я почав звертати на це увагу ... і в магазині. Я проти пропаганди цього», — сказав Рафаїлов.

Сергій Рафаїлов про секс-меншини

Чоловік підірвався і побіг назустріч, я думав до дівчини, а там інший хлопець ©😮Сергій Рафаїлов про пікантні європейські особливості.Більше вогяних історій дивись у #FOOTNAGOL вже на youtube😉

Gepostet von FootballHub am Mittwoch, 17. Oktober 2018

Варто зазначити, що вперше такими заявами Рафаїлов поділився ще рік тому, відразу після відвідин Великої Британії. Він розкритикував мешканців Манчестера за вільні звичаї, що викликало значний резонанс у британських ЗМІ.

Наприкінці вересня дружина секретаря РНБО Олександра Турчинова написала скандальну колонку, у якій висловилася за створення ЛГБТ-поліції.