Вчителька в американській школі ставить оцінки учням мемами. Її ідея стала вірусною

Автор:
Олександр Нечай
Дата:

Вчителька в американській школі Чикаго Айне Фатіма оцінює роботи своїх учнів мемами, які ставить поряд зі звичайною оцінкою. Про це повідомляє BuzzFeed News.

Фатіма розповіла виданню, що під час однієї з перевірок контрольних робіт старшокласників її дуже засмутили результати. Було багато неправильних відповідей, і вона подумала, що якби учні побачили її вираз обличчя просто зараз. Вчителька роздрукувала меми на звичайному самоклеючому папері і стала прикріплювати стікери до робіт. Ідея старшокласникам дуже сподобалася.

«Я передала їх дітям, і вони одразу почали сміятися. Знадобилося кілька хвилин, щоб заспокоїти їх», — розповіла Фатіма. Її учні тепер засмучуються, якщо не знаходять на своїх роботах наклейку. При цьому вони отримують й офіційні оцінки.

Фатіма опублікувала у своєму Twitter ролик, який став вірусним. У ньому вона показала, як наклеює на одну з робіт стікер із зображенням афроамериканця, навколо якого намальовано багато знаків питання та ставить стрілку до того, що викликало в мема подив.

У своєму коментарі під твітом вона написала, що ніколи б не стала робити подібне з учнями з молодших класів і додала, що ідея з наклейками дуже подобається її колегам. «Я просто хочу уточнити, я вчу старшокласників. Я б не стала робити це з молодшими учнями. У моєму класі є культура, яку ми створили, і учням це сподобалося. Моїм колегам вона теж подобається», — написала Фатіма.

Вірусний твіт вчительки допоміг їй пояснити саме поняття «вірусності», а також механізм появи таких продуктів.

Фатімі 27 років, і вона каже, що її учні набагато доросліші, ніж вона під час навчання в старшій школі. Наприклад, багато з них працюють по багато годин поза навчальним закладом, щоб допомогти своїм сімʼям.