Компанія Ryanair опинилася в центрі «расистського» скандалу. Екіпаж не зняв з рейсу грубіяна, який образив темношкіру пенсіонерку

Дата:

Ірландський лоукостер Ryanair опинився в центрі «расистського» скандалу, передає BBC. Користувачі соцмереж закликають бойкотувати авіаперевізника після інциденту, який стався 19 жовтня на рейсі Барселона (Іспанія) — Станстед (Великобританія).

Що сталося?

Один з пасажирів рейсу, чоловік у віці, накинувся з лайкою і криком на літню темношкіру жінку, яка сиділа біля проходу. Чоловік намагався пройти до крісла біля вікна і почав кричати на жінку: «Геть з дороги! Посунь ноги!» Зрештою він почав вимагати, щоб сусідка пересіла на інше крісло, а почувши її відповідь з ямайським акцентом, закричав: «Не розмовляй зі мною іноземною мовою, ти, тупа, потворна корова».

Ніхто з пасажирів не заступився за жінку. Однак до скандаліста підійшла її дочка, яка летіла тим же рейсом, і почалася гучна сварка.

Працівник авіакомпанії Ryanair сказав призвіднику конфлікту: «Не будьте таким грубим, вам потрібно заспокоїтися». А пасажири зняли ролик та опублікували в соцмережах.

Відео вже набрало близько 2 млн переглядів.

Racist Ryanair Passenger Abuses Black Woman

A racist Ryanair passenger refuses to sit next to an elderly black womanA video uploaded yesterday to Facebook by David Lawrence, captures an older white man yelling racist insults such as "YOU UGLY BLACK BASTARD," at an elderly black woman sitting in the same row on a Ryanair flight. He continues to even threaten to push the woman off her seat if she doesn't move. The woman was relocated to another seat and the man was allowed to continue on his journey. Lawrence took to social media to highlight Ryanair "turning a blind eye" to the racial abuse and allowing the man to stay on the plane. How would you have dealt with this situation?

Gepostet von A Fly Guy's Cabin Crew Lounge am Samstag, 20. Oktober 2018

Що кажуть у соцмережах?

Користувачі переконані, що Ryanair повинна була зняти призвідника конфлікту з рейсу, і тепер загрожують бойкотувати авіакомпанію. А член парламенту Великобританії Карл Тернер заявив, що цю ситуацію та хибну тенденцію ігнорувати схожі випадки треба вирішувати на високому рівні.

У Ryanair заявили, що більше не потерплять подібну поведінку. Про інцидент заявили в поліцію графства Ессекс, де розташований аеропорт Станстед.