Адвокат Януковича: Екс-президент хоче виступити в суді через відеозвʼязок

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

«Екс-президент Віктор Янукович хоче виступити в Оболонському райсуді Києва у режимі відеоконференції», — написав у Facebook його адвокат Олександр Байдик.

Адвокат, який відвідав Януковича у Москві, заявив, що для дотримання права на захист екс-президент хоче, щоб під час процесу поряд з ним знаходився один з його українських адвокатів.

Байдик додав, що на зустрічі погодили роботу по збору додаткових доказів для захисту на найближчі кілька днів і дату повторної зустрічі з Януковичем на поточному тижні.

По приглашению Президента Виктора Фёдоровича Януковича прибыл к нему для проведения конфиденциальной встречи.Президент...

Gepostet von Oleksandr Baidyk am Montag, 22. Oktober 2018

Адвокат також підкреслив, що повідомив суд про причини неявки на засідання та «додатково звернув увагу суду, що у порушення законодавства» з ним не погодили дати судових засідань.

Минулого тижня Янукович викликав своїх адвокатів Олександра Байдика й Олександра Горошинського в Росію. Байдик тоді повідомив, що адвокати відправилися до Москви, щоб «узгодити правову позицію у справі» з екс-президентом.