Український ветеран здобув «золото» з пауерліфтингу на «Іграх нескорених»

Автор:
Олена Мельник
Дата:

Facebook / Степан Полторак

Українець Олександр Гавриленко здобув золоту медаль на Міжнародних спортивних змаганнях «Ігри нескорених» (Invictus Games 2018) в австралійському місті Сідней.

«Супер! Третій день змагань «Ігор нескорених» у Сіднеї — третє «золото» в української збірної. Цього разу з пауерліфтингу. Вітаємо», — повідомили в Міністерстві оборони.

Супер! Третій день змагань Ігор Нескорених у Сіднеї - третє золото в української збірної. Цього разу з пауерліфтингу. Вітаємо Aleksandr Havrylenko.#IG2018 #GameOnDownUnder #MakeYourMarkDownUnder #InvictusGamesTeamUkraine #Нескорені #ІгриНескорених2018 #InvictusGames2018Invictus Games Sydney 2018 presented by Jaguar Land RoverInvictus Games: Team Ukraine

Gepostet von Міністерство оборони України am Dienstag, 23. Oktober 2018

Цьогоріч Україну на змаганнях представлятимуть 14 чоловіків та одна жінка. Українці змагаються у 6 видах спорту: пауерліфтингу, веслуванні на тренажерах, легкій атлетиці, плаванні, стрільбі з лука та велоспорті на шосе. «Ігри нескорених» триватимуть до 27 жовтня.

У перший день «Ігор нескорених», 21 жовтня, український спортсмен Денис Фіщук здобув бронзу у велогонці. А Олександр Бєлобоков та Сергій Ільницький перемогли з веслування на тренажерах.

«Ігри нескорених» (Invictus Games) заснував принц Гаррі у 2014 році. Це змагання для військовиків, які отримали інвалідність. Аналогічні змагання — Warrior Games — у США почали проводити з 2010 року. Змагання включають баскетбол на візках і волейбол сидячи. «Ігри нескорених» підтримує президент США та королева Великої Британії.